Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale functionale

Număr anunț
DA41020918
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA GORNET (CUI 29055420)
Furnizor / câștigător
Trading Anida (CUI RO11180578)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.509,91 RON
Valoare atribuită
1.509,91 RON
Data publicării
19.08.2026 19:45
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.509,91 RON

din 1.509,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.