Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare studiu geotehnic

Număr anunț
DA41020161
Autoritate contractantă
Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) (CUI 4291930)
Furnizor / câștigător
GEO SKILL S.R.L. (CUI 45304212)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
19.08.2026 15:13
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.