Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medicamente

Număr anunț
DA41019193
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33622300-9 · Diuretice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
974,26 RON
Valoare atribuită
974,26 RON
Data publicării
19.08.2026 14:12
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

974,26 RON

din 974,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.