Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE- CENTRUL PENTRU RECUPERARE PERSOANE VARSTNICE

Număr anunț
DA41019104
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE ASISTENTA SOCIALA A ORASULUI ZIMNICEA (CUI 39167404)
Furnizor / câștigător
LUIGI IMPEX SRL (CUI 7680036)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.496,88 RON
Valoare atribuită
9.496,88 RON
Data publicării
19.08.2026 14:06
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.496,88 RON

din 9.496,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.