Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTERPRETARE ARTISTICA PT EVENIMENTUL ÎNTÂLNIREA LOCALITĂȚILOR ÎNFRĂȚITE DIN COM. TORMAC

Număr anunț
DA41015682
Autoritate contractantă
COMUNA TORMAC (CUI 4483790)
Furnizor / câștigător
PITTYES2ES ÉS GYUFA S.R.L. (CUI 46427892)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.900 RON
Valoare atribuită
16.900 RON
Data publicării
19.08.2026 10:56
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.900 RON

din 16.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.