Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de constatare defecțiune sursă UPS Eaton 9PX
- Număr anunț
- DA41015265
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
- Furnizor / câștigător
- GREENSOFT SRL (CUI RO16891466)
- Cod CPV
- 98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826,45 RON
- Valoare atribuită
- 826,45 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 10:33
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
826,45 RON
din 826,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro