Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de curatenie generala in clase si spatii comune corpuri cladire liceu

Număr anunț
DA41012829
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MARIN PREDA (CUI 16218223)
Furnizor / câștigător
SACO - M.P.C. - CONSTR S.R.L. (CUI RO6639969)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.818,18 RON
Valoare finală
31.818,18 RON
Data publicării
18.08.2026 16:05
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.