Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciul de inspectie teunica periodica ITP autovehicul marca Dacia Logan BT 06 SWY
- Număr anunț
- DA41003142
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
- Furnizor / câștigător
- APETRANS SRL (CUI RO8798910)
- Cod CPV
- 71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109,24 RON
- Valoare atribuită
- 109,24 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 13:40
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
109,24 RON
din 109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro