În desfășurare
Anunț de participare
Contract achizitie executia de lucrari aferente proiectului: “Modernizarea sistemului de iluminat public stradal, in Comuna Matca, judetul Galati” – etapa III
- Număr anunț
- SCN1178983
- Autoritate contractantă
- COMUNA MATCA (CUI 4412225)
- Cod CPV
- 45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.510.473 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:36
- Termen limită
- 11.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278544
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
24.08.2026 11:13
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.510.473 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.