În desfășurare
Anunț de participare
Sistem de caracterizare electrică pentru diode organice electroluminescente (OLED)
- Număr anunț
- CN1095629
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI RO9068280)
- Cod CPV
- 38341300-0 · Instrumente de masurare a marimilor electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352.893 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:01
- Termen limită
- 24.09.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 580029-2026
- Documentație de atribuire
- DF1278420
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (24.09.2026 15:00).
Valoare estimată
352.893 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.