Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 12,0% sub estimat
ETAPA 2- EXTINDERE RETEA DE CANALIZARE MENAJERA IN SATELE CIORASTI, CODRESTI, SPATAREASA, SATU NOU, MIHALCENI SI SALCIA NOUA, COMUNA CIORASTI, JUDETUL VRANCEA
- Număr anunț
- CAN1173153
- Autoritate contractantă
- SC PRESTARI SERVICII CIORASTI SRL (CUI 30459529)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.125.436,04 RON
- Valoare atribuită
- 4.512.010 RON 12,0% sub estimat
- Data anunțului
- 21.08.2026 13:03
- Anunț de participare
- CN1092824
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
11.06.2026 07:07Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Loturi (2)
Estimat: 5.125.436,04 RON Adjudecat: 4.512.010 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pachet ansamblu camin si pompa | 4.521.014,50 RON | DFR SYSTEMS | 4.512.010 RON ↓0,2% |
| 2 | Pachet vane, camin, conducte | 604.421,54 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ECOCART PRINTING S.R.L. CUI RO 39758427
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDING SRL CUI RO 1090540
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Valoare atribuită
4.512.010 RON
din 5.125.436,04 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 613.426,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.