Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD SI PLACA RETEA
- Număr anunț
- DA41029487
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
- Furnizor / câștigător
- SIM SECURITY SRL (CUI 37913788)
- Cod CPV
- 32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.208 RON
- Valoare atribuită
- 4.208 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:16
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.208 RON
din 4.208 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro