Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare imprejmuiri terenuri de sport O.Goga si S.P. Barcianu, Rasinari

Număr anunț
DA41029502
Autoritate contractantă
Scoala Octavian Goga Rasinari (CUI 17909596)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.714,10 RON
Valoare atribuită
44.714,10 RON
Data publicării
21.08.2026 09:17
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.714,10 RON

din 44.714,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.