Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1149192 20 BUC FOLIE PROTECTIE LDPL 30my, 4mx5m 11104841 13 BUC B AAD UZ GENERAL50MM 11181155 4 BUC
- Număr anunț
- DA41029540
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 606,17 RON
- Valoare atribuită
- 606,17 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:20
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
606,17 RON
din 606,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro