Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatie si mentenanta retea de calculatoare si echipamente periferice

Număr anunț
DA41029669
Autoritate contractantă
SCOALA POSTLICEALA SANITARA SUCEAVA (CUI 18252272)
Furnizor / câștigător
COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
Cod CPV
30237210-4 · Ecrane antireflexie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.245 RON
Valoare atribuită
3.245 RON
Data publicării
21.08.2026 09:30
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.245 RON

din 3.245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.