Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET CERNEALA EPSON 664 L110/210 L1300, CARTUS DE MENTENANTA EPSON L6190, CARTUS TONER CANON, CABLURI

Număr anunț
DA41029801
Autoritate contractantă
SCOALA POSTLICEALA SANITARA SUCEAVA (CUI 18252272)
Furnizor / câștigător
COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
847 RON
Valoare atribuită
847 RON
Data publicării
21.08.2026 09:38
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

847 RON

din 847 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.