Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADV1543493 “Piese auto”
- Număr anunț
- DA41029422
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
- Furnizor / câștigător
- AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.493 RON
- Valoare atribuită
- 5.493 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:13
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.493 RON
din 5.493 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro