Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERNE 50/70 CM

Număr anunț
DA41029602
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
Furnizor / câștigător
ROPRODAL SRL (CUI 3181165)
Cod CPV
39516120-9 · Perne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570 RON
Valoare atribuită
570 RON
Data publicării
21.08.2026 09:24
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570 RON

din 570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.