Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sol. Buffer pH 4,0, Sol. Buffer pH 7,0, Sol. Buffer pH 10,0
- Număr anunț
- DA41022273
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 567,04 RON
- Valoare atribuită
- 567,04 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:34
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
567,04 RON
din 567,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro