Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament Google Workspace Education Teaching and Learning Add-on

Număr anunț
DA41029537
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC (CUI 4340684)
Furnizor / câștigător
EDU APPS SRL (CUI RO28062674)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.247,40 RON
Valoare atribuită
1.247,40 RON
Data publicării
21.08.2026 09:20
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.247,40 RON

din 1.247,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.