Ofertă acceptată Cumpărare directă

completare freon r407

Număr anunț
DA41028768
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CONSTANTA (CUI 17662983)
Furnizor / câștigător
TEHNOTERM DOBROGEA SRL (CUI RO24852166)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.369,50 RON
Valoare atribuită
1.369,50 RON
Data publicării
21.08.2026 08:14
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.369,50 RON

din 1.369,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.