Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere spatiu depozitare materiale si accesorii comuna Floresti jud. Cluj

Număr anunț
DA41027893
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
LUKACOM INVEST SRL (CUI RO30477800)
Cod CPV
70310000-7 · Servicii de inchiriere sau de vanzare de imobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.840 RON
Valoare atribuită
81.840 RON
Data publicării
20.08.2026 15:28
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.840 RON

din 81.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.