Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE MEDICALE

Număr anunț
DA41029507
Autoritate contractantă
COMUNA OJDULA (CUI 4404508)
Furnizor / câștigător
MEDISAL SRL (CUI RO18958171)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
776,75 RON
Valoare atribuită
776,75 RON
Data publicării
21.08.2026 09:17
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

776,75 RON

din 776,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.