Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse curatenie 2

Număr anunț
DA41028857
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
Furnizor / câștigător
EXPERT OFFICE DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO42768420)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,80 RON
Valoare atribuită
411,80 RON
Data publicării
21.08.2026 08:24
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,80 RON

din 411,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.