- Număr anunț
- DA41029954
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Carmen Sylva (CUI 4515646)
- Furnizor / câștigător
- GECOR SRL (CUI RO25063551)
- Cod CPV
- 39512500-9 · Fete de perna (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.187 RON
- Valoare atribuită
- 17.187 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:47
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.187 RON
din 17.187 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro