Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sistem supraveghere video inclusiv proiect CJPC Bacău
- Număr anunț
- DA41023306
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NATIONALA PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR (CUI 4266502)
- Furnizor / câștigător
- EURO-MAR SRL (CUI RO14696558)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.740,71 RON
- Valoare finală
- 3.740,71 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:34
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.