Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire retea de canalizare DN 160

Număr anunț
DA41023613
Autoritate contractantă
R14071095 APA PROD SA DEVA
Furnizor / câștigător
GOPROBUILD GROUP S.R.L. (CUI 43577038)
Cod CPV
45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.029 RON
Valoare atribuită
150.029 RON
Data publicării
20.08.2026 10:51
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150.029 RON

din 150.029 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.