Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv portabil (rucsac) pentru stingerea incendiilor ERMAK 25+

Număr anunț
DA41030085
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
BITERA SOLUTIONS SRL (CUI RO30514267)
Cod CPV
35110000-8 · Echipament de lupta impotriva incendiilor, de salvare si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.032 RON
Valoare atribuită
1.032 RON
Data publicării
21.08.2026 09:55
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.032 RON

din 1.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.