Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet de utilaje si consumabile
- Număr anunț
- DA41020684
- Autoritate contractantă
- ORAS BOLINTIN VALE - SERVICIUL DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC (CUI 14316136)
- Furnizor / câștigător
- MOTOUNELTE.RO SRL (CUI RO29102068)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.725 RON
- Valoare atribuită
- 5.725 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 16:15
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.725 RON
din 5.725 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro