Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACH. MOTOUNEALTA PENTRU COSIT SI INTRETINEREA SPATIILOR VERZI DIN COMUNA V.V. DELAMARINA, JUD. TIMIS
- Număr anunț
- DA41021938
- Autoritate contractantă
- COMUNA VICTOR VLAD DELAMARINA (PRIMARIA COMUNEI VICTOR VLAD DELAMARINA) (CUI 4548520)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOM LUGOSTAR M-S SRL (CUI 3977256)
- Cod CPV
- 16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.057,85 RON
- Valoare atribuită
- 3.057,85 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:13
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.057,85 RON
din 3.057,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro