Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare RCA si CASCO pentru autoturisme din dotarea Centrului Militar Județean Suceava
- Număr anunț
- DA41028248
- Autoritate contractantă
- JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.340,17 RON
- Valoare atribuită
- 3.340,17 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 16:13
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.340,17 RON
din 3.340,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro