- Număr anunț
- DA41027530
- Autoritate contractantă
- Comuna Vânători (Primaria Vinatori) (CUI 4297975)
- Furnizor / câștigător
- LOREDO SRL (CUI RO12778279)
- Cod CPV
- 24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 945,94 RON
- Valoare atribuită
- 945,94 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:57
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
945,94 RON
din 945,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro