Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boluri termosudabile din PP, negre, cu manere, D150-16, T: D150 x 50 mm - 500cc

Număr anunț
DA41030022
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
HORECA MARKET BEPART 01 (CUI 50639982)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
21.08.2026 09:51
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.