Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE CONFORM ADV1543397

Număr anunț
DA41028881
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
BRIO ELECTROTEHNIC S.R.L. (CUI RO39682230)
Cod CPV
31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.318,10 RON
Valoare atribuită
3.318,10 RON
Data publicării
21.08.2026 08:27
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.318,10 RON

din 3.318,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.