Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Actualizare documentatie cadastrala
- Număr anunț
- DA41027806
- Autoritate contractantă
- COMUNA VULPENI (CUI 4394803)
- Furnizor / câștigător
- CINCU EDUARD - CADASTRU, GEODEZIE ŞI CARTOGRAFIE (CUI 39439029)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 15:20
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro