Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrovalva cu bobina 7321 BAN00+481865 C2
- Număr anunț
- DA41031031
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- DRIATHELI GROUP SRL (CUI RO26209397)
- Cod CPV
- 31681400-7 · Componente electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.516,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.516,12 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 10:52
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.516,12 RON
din 1.516,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro