Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulatori
- Număr anunț
- DA41030538
- Autoritate contractantă
- R14071095 APA PROD SA DEVA
- Furnizor / câștigător
- C&M DATECOM SRL (CUI RO9790353)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593 RON
- Valoare atribuită
- 593 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 10:23
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
593 RON
din 593 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro