Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MEDICINA MUNCII

Număr anunț
DA41029260
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU BRAD (CUI 4944680)
Furnizor / câștigător
DARIA PROMED SRL (CUI 28645325)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
21.08.2026 09:01
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.