Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERSONAL DIDACTIC SI NEDIDACTIC INVATAMANT - EX PSIHIATRIE INCLUS

Număr anunț
DA41029096
Autoritate contractantă
Colegiul National Alexandru Lahovari Ramnicu Valcea (CUI 2540937)
Furnizor / câștigător
RAPITEST CLINICA SRL (CUI 16195723)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
21.08.2026 08:46
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.