Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale sanitare baschet 3x3

Număr anunț
DA41028503
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Targu-Mures (CUI 4322297)
Furnizor / câștigător
RECOSPORT SRL (CUI RO28735800)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.570 RON
Valoare atribuită
1.570 RON
Data publicării
20.08.2026 18:32
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.570 RON

din 1.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.