Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,1% sub estimat
Reparatii la drumul de legatura din Cartierul de tineri in localitatea Haieu, com. Sanmartin
- Număr anunț
- DA41025158
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- Porr Construct SRL (CUI RO16601724)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550.058 RON
- Valoare atribuită
- 483.326,37 RON 12,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2026 12:17
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483.326,37 RON
din 550.058 RON estimat
12,1%
Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 66.731,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.