Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Epson C579R 1negru+3color
- Număr anunț
- DA41030376
- Autoritate contractantă
- ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
- Cod CPV
- 35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 750 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 10:13
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
750 RON
din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro