Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii termopan
- Număr anunț
- DA41013913
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE AUZ KOZMUTZA FLORA (CUI 4847580)
- Furnizor / câștigător
- GASPAR SERVICE S.R.L. (CUI 48739416)
- Cod CPV
- 71550000-8 · Servicii de feronerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 09:13
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.450 RON
din 2.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro