Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP (inspectie tehnica periodica) >3,5 t

Număr anunț
DA41029913
Autoritate contractantă
Comuna Smeeni (CUI 4154380)
Furnizor / câștigător
MARINA & URSU SRL (CUI RO4623974)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,40 RON
Valoare atribuită
231,40 RON
Data publicării
21.08.2026 09:45
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,40 RON

din 231,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.