Ofertă acceptată
Cumpărare directă
583 ADEZIV BIOLOGIC CU FIBRINA -HISTOACRYL BLUE,CUTIE CU 10 FLACOANE
- Număr anunț
- DA41029100
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- RIAN BAA TRADE S.R.L. (CUI RO34286820)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415 RON
- Valoare atribuită
- 415 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 08:46
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
415 RON
din 415 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro