Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rechizite scolare

Număr anunț
DA41017365
Autoritate contractantă
Scoala Boloni Farkas Belin (CUI 13647891)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COMERCIALA PENTRU ACTIVITATI DE PRODUCTIE SERVICII SI COMERT HU-OR S.R.L. (CUI RO4616934)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.600 RON
Valoare atribuită
42.600 RON
Data publicării
19.08.2026 12:29
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.600 RON

din 42.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.