Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale constructii si intretinere

Număr anunț
DA41026314
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I (CUI 5010110)
Furnizor / câștigător
RONERA COM S.R.L. (CUI RO3666810)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,84 RON
Valoare atribuită
219,84 RON
Data publicării
20.08.2026 13:34
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,84 RON

din 219,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.