Ofertă acceptată Cumpărare directă

AsigurarI medicale Polonia

Număr anunț
DA41030899
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE KAIAC CANOE (CUI 4203474)
Furnizor / câștigător
ROMANIA TRAVEL PLUS SRL (CUI RO10124944)
Cod CPV
66512220-0 · Servicii de asigurare medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398,70 RON
Valoare atribuită
398,70 RON
Data publicării
21.08.2026 10:45
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398,70 RON

din 398,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.