Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de digitalizare a rutelor culturale tematice in cadrul proiectului
- Număr anunț
- DA41029888
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
- Furnizor / câștigător
- EVENTYA CO SRL (CUI RO31611012)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.800 RON
- Valoare atribuită
- 96.800 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:43
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96.800 RON
din 96.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro