Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMARE A4 COLOR 80 GR.

Număr anunț
DA41029465
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Furnizor / câștigător
ŞERBĂNESCU BUSINESS CENTER S.R.L. (CUI 41200758)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.860 RON
Valoare atribuită
3.210 RON
Data publicării
21.08.2026 09:15
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.210 RON

din 1.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.